ZA PREDUPISE DJECE U PRVI RAZRED

OSNOVNE ŠKOLE

Predupisi će se obavljati 5., 6. i 7. veljače 2018. godine, od 8:00 do 12:00 sati u prostorijama škole.

predupisi.jpg

Završna priredba

Autor: Danijela Jakovac, 15. 6. 2016.

U utorak 31. svibnja 2016. godine u Domu hrvatskih branitelja održali smo završnu priredbu.

Priredba je tematski bila vezana za razdoblje austrougarske. Učenici su kroz cijelu školsku godinu istraživali i upoznavali školu i grad Pulu iz tog vremena. Na priredbi su kroz igrokaze, plesne točke, likovne radove i pjevanje upriličeni prizori iz svakodnevnog života tog razdoblja.

Dio priredbe možete vidjeti na sljedećim linkovima:

HODOGRAM

HODOGRAM4.png

Osnovna škola Centar Pula / Danteov trg 2, HR-52100 Pula / www.os-centar-pu.skole.hr / ured@os-centar-pu.skole.hr