ZA PREDUPISE DJECE U PRVI RAZRED

OSNOVNE ŠKOLE

Predupisi će se obavljati 5., 6. i 7. veljače 2018. godine, od 8:00 do 12:00 sati u prostorijama škole.

predupisi.jpg

ODLIČAN USPJEH UČENIKA OŠ CENTAR NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU U INFORMATICI

Autor: Damir Blašković, 17. 2. 2017.

Na Županijskom natjecanju u informatici koje je održano u OŠ Marije i Line u Umagu, u petak 10.veljače 2017. godine, učenici OŠ Centar, Pula osvojili su dva prva, dva druga i jedno treće mjesto u svojoj konkurenciji.

U kategoriji Algoritmi Logo za učenike 5.razreda natjecalo se dvoje naših učenika iz 5.b razreda, učenica Noa Gorički osvojila je 1.mjesto sa 83 boda, a učenik Patrick Zec osvojio je 2.mjesto sa 77 bodova.
U kategoriji Algoritmi Logo za učenike 6.razreda, učenik Nikola Rojnić iz 6.b razreda osvojio je 1.mjesto sa 44 boda.
Učenica 8.b razreda, Filipa Stanojević, osvojila je 2.mjesto u kategoriji Algoritmi LOGO za učenike 8.razreda sa 51 bodom te 3.mjesto u kategoriji Primjena Algoritama - Osnovne škole (BASIC/PYTHON/PASCAL/C/C++)  za učenike 8.razreda sa 54 boda.

mentor,
                                                                       učitelj informatike,                                                                        Damir Blašković,

HODOGRAM

HODOGRAM4.png