Korisnik:
Lozinka:

« Studeni 2018 »

Objava javnih natječaja za izvanučioničnu nastavu

11.11.2016, objavljeni su javni pozivi i obrasci za organizaciju izvanučionične nastave. Naći ćete ih  pod izbornikom "natječaji i javni pozivi - ponude",  podizbornik "objavljeni javni pozivi i ponude".

javni pozivi i ponude

objavio: Melita Milić   datum: 12. 11. 2016.

ZA PREDUPISE DJECE U PRVI RAZRED

OSNOVNE ŠKOLE

Predupisi će se obavljati 5., 6. i 7. veljače 2018. godine, od 8:00 do 12:00 sati u prostorijama škole.

predupisi.jpg

HODOGRAM